کلوسه-تورستن-فسق-لوکاس-حديث-بالاک

طبق نظرسنجی یک سایت بریتانیایی میشاییل بالاک به عنوان تنبل ترین بازیکن رقابت های لیگ برتر معرفی شد!

 میشاییل بالاک بازیکن آلمانی تیم فوتبال چلسی با کسب 35 درصد از آرا به عنوان تنبل ترین بازیکن رقابت های این فصل لیگ برتر معرفی شد.

 تیه ری آنری از تیم آرسنال نیز با 24 درصد در رتبه دوم این نظرسنجی قرار دارد.

رده بندی تنبل ترین های لیگ برتر به این شرح است:
1- میشاییل بالاک 35 درصد
2- تیه ری آنری 24 درصد
3- آندری شوچنکو 14 درصد
4- طغای 10 درصد
5- کرگ بلامی 5 درصد
6- مارک ویدوکا 4 درصد
7- کانو 3 درصد
8- دیمیتار برباتوف 2 درصد
9- جرمان جناس یک درصد
10- سایرین 2 درصد

 

 

"مارسل كولر" سرمربي باشگاه دسته اولي بوخوم آلمان درصدد ارايه پيشنهاد رسمي براي به عضويت گرفتن لوكاس پودولسكي مهاجم جوان باشگاه بايرن مونيخ به عنوان بازيكن قرضي است.

پودولسكي ‪ ۲۲‬ساله كه به عنوان بهترين بازيكن جوان در رقابتهاي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬برگزيده شد، دوران نقاهت بعد از جراحي روي آسيب ديدگي زانو را پشت سر مي‌گذارد كه البته باعث شد رقابتهاي مقدماتي جام ملتهاي اروپا را از دست بدهد.

وي در اولين فصل حضور در باشگاه بايرن بعد از جداشدن از كلن، تنها چهار گل در ‪ ۲۲‬مسابقه به ثمررسانده و كولر كه در كلن سرمربي پودولسكي بوده، براي تقويت خط حمله تيمش به او نياز دارد.

در همين حال "لوكا توني" مهاجم تيم ملي فوتبال ايتاليا نيز در آستانه پيوستن به باشگاه بايرن مونيخ قرار دارد و همين امر شايد موقعيت پودولسكي در تركيب اصلي را تهديد كند.

كولر به مجله فوتبال "اسپورتس بيلد" آلمان گفت:«قصد دارم لوكاس پودولسكي را با قرارداد قرضي يكساله به بوخوم بياورم. قبلا به او گفته ام كه درهاي تيم هميشه بروي او باز است. در صورتي كه بتواند يك فصل براي ما بازي كند، مي‌تواند اعتماد به نفس خود را بازيافته و براي حضور در يورو ‪ ۲۰۰۸‬آماده شود.»

سرمربي باشگاه بوخوم، نخستين كسي بود كه به پودولسكي اجازه داد بازي در سطح بزرگسالان را تجربه كرده و در سال ‪ ۱۰ ، ۲۰۰۳‬گل در ‪ ۱۹‬مسابقه به ثمررساند كه بهترين آمار براي نوجواني ‪ ۱۸‬ساله است.

وي عليرغم حضور توني با تجربه، مصمم است همچنان براي بدست آوردن موقعيت خود درتركيب اصلي باشگاه بايرن، تلاش كند. پودولسكي گفت:«اگر هر مهاجمي بيايد، من فقط به وظايفم عمل كرده و فقط از تجربه آنان براي بهتر شدن استفاده مي‌كنم.»

عضو سابق باشگاه كلن، ‪ ۲۲‬گل در ‪ ۳۸‬مسابقه براي تيم ملي فوتبال آلمان به ثمررسانده است.

 

 

پایه های چهار گانه فسق عبارتند از<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

1جفا:هرکس جفا کند حق را کوچک میشمارد

2کوردلی:هرکس کوردل باشد یاد خدا را فراموش میکند

3غفلت:هرکس که غفلت کند بر نفس خود جنایت کرده و کارش معکوس و منقلب  میشود

4تجاوز:هرکس تجاوز کند شک میکند و هرکس شک کند خداوند بر او برتری نشان میدهد.

 

 

 

حضرت امام جعفر صادق عليه السلام 

 خداوند نجيب است چون او مردم را وادار به انجام كاري كه از توانشان خارج است نمي كند . خداوند خيلي پر قدرت است زيرا كه اگر او نخواهد ، هيچ چيزي نمي تواند اتفاق بيفتد .

  مشكاه الانوار في غرر الاخبار- ص ۳۶۶ حديث۷۶۷

 

 

 

جنجال‌ها بر سر ناآمادگي ميروسلاو كلوزه به تيم ملي آلمان هم رسيده است.

اين مهاجم 28 ساله در گفت‌وگو با روزنامه‌ي Suddeatsche Zeituny به تورستن فرينگز، همبازي‌اش در وردربرمن حمله كرد. او در اين گفت‌وگو با دفاع از مسايل خصوصي و زندگي خانوادگي‌اش دلايل افت ورزشي‌اش در نيم فصل دوم رقابت‌هاي بوندسليگا را فاش كرد.

كلوزه درباره‌ي فرينگز گفت:« هر كسي كه تورستن را مي‌شناسد، مي‌داند كه او آدم حزب بادي است و همواره منتظر اعلام نظري است تا موافق آن اظهار نظر كند.»

كلوزه اين سخنان را با توجه به حرف‌هاي هفته‌ي گذشته فرينگز به زبان آورد.

فرينگز هفته‌ي گذشته گفته بود هيچ گاه اين احساس را نداشته است كه كلوزه در برمن ماندگار باشد. اگر اين چنين است، او مي‌تواند اين تيم را ترك كند.

كلوزه با يادآوري گفت‌وگوهاي فرينگز با يوونتوس گفت:« من آن زمان سكوت كرده بودم و حرفي نزدم. آن موقع با خودم فكر مي‌كردم، نبايد حرفي بزنم، چون اين تصميم اوست.»

كلوزه تا سال 2008 با وردربرمن قرارداد دارد. او روز چهارم مه با اولي هوينس مدير بايرن مونيخ و اوتمار هيتسفلد، سرمربي اين تيم در فرودگاه هانوفر ديدار داشت. كلوزه در اين باره هم گفت:« بحث بر سر قرارداد يا اين گونه مسايل نبود و تنها يك گفت‌وگويي رسمي انجام شد.»

از آن زمان زندگي براي اين مهاجم در وردربرمن سخت شد.

او انتقاد ازعملكرد ضعيفش در دور برگشت را قبول كرد اما، آنچه را نمي‌توانست بپذيرد، ارتباط دادن اين ناكامي‌ها با مسايل خانوادگي بود:« بدترين چيزها دروغ‌پردازي‌هايي بود كه درباره‌ي من و زندگي شخصي‌ام ساخته و پرداخته شدند.»

او تاكيد كرد كه در خانواده‌اش هماهنگي كامل وجود دارد.

كلوزه علت عملكرد ضعيفش را ناراحتي و ابتلا به ويروسي ناشناخته در ابتداي بهار دانست.

تورستن فرينگز هم در پاسخ به حرف‌هاي كلوزه در اين گفت‌وگو اظهار داشت:« هيچ علاقه‌اي به حرف‌هاي كلوزه ندارم. من سر حرف‌هاي خود هستم و هيچ وقت هم از حرفم برنمي‌گردم.»

قرار است اين دو در يك نشست در مركز رسانه‌هاي فدراسيون فوتبال آلمان اختلاف‌هاي يكديگر را حل و فصل كنند.

/ 0 نظر / 19 بازدید