گلزنی هاشميان

در مرحله دوم مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاههای آلمان سه شنبه شب هشت بازی برگزار شد که در یکی از این دیدارها هانوفر با تک گل وحید هاشمیان بر میزبان خود بورسیا دورتموند غلبه کرد.

سه شنبه شب در آغاز مرحله دوم مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاههای آلمان تیمهای مطرحی چون بورسیا دورتموند وشالکه 04 با شکست برابر حریفان خود از گردونه مسابقات حذف شدند.

در حساس ترین بازی این مرحله بورسیا دورتموند در ورزشگاه وست فالن میزبان هانوفر بود و در حالیکه از دقیقه 49 به دنبال اخراج رومان رایدنفلر ده نفره به بازی ادامه می داد با یک گل از مهمان خود شکست خورد.

چهره برتر هانوفر وحید هاشمیان بود که بازهم در ورزشگاه وست فالن درخشان ظاهر شد و تک گل پیروزی بخش تیمش را  در دقیقه 86 وارد دروازه زرد پوشان دورتموند کرد.

تقابل کلن و شالکه 04 از دیگر بازیهای جالب توجه مرحله دوم جام حذفی آلمان بود. دیداری که درخاتمه با پیروزی چهار بر دو کلنی ها به اتمام رسید تا آبی پوشان گلزن کرشن از راهیابی به جمع 16 تیم برتر جام حذفی بازمانند.

سایر نتایج دیدارهای مرحله دوم جام حذفی باشگاههای آلمان به شرح زیر است:
بابلزبرگ 2 - اشتوتگارت4
بوخوم 3 - کارلسروهه 2
دورتموند 0 - هانوفر ۱
پیرمانس 0 - اونتر هاخینگ 3
سابروکن 0 - گروترفورت 2
لوبک 0 - بارگوسن 0 ( در ضربات پنالتی بارگوسن به پیروزی رسید)
ولفسبورگ یک - فرایبورگ 0
کلن 4 - شالکه 2

امشب در ادامه این دیدارها تیم فوتبال بایرن مونیخ امشب به مصاف تیم کایزرسلاترن می رود. علی کریمی هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در لیست این بازی قرار دارد اما مشخص نیست از ابتدا به میدان برود یا نیمکت نشین باشد.

/ 0 نظر / 16 بازدید