جام حذفی

تيم فوتبال بايرن مونيخ با قبول سه شكست در رقابتهاي فصل جاري ، در آستانه ديدار روز چهارشنبه برابر كايزرسلاترن در دور دوم مسابقات جام حذفي باشگاه‌هاي آلمان، آسيب پذير به نظر مي‌رسد.

 بايرن بدترين شروع ممكن در طول ‪ ۱۳‬سال گذشته را داشت كه با قبول باخت ‪ ۳‬بر‪ ۱‬مقابل وردربرمن در روز شنبه، اكنون تنها با ‪ ۱۳‬امتياز از هشت مسابقه در مكان چهارم جدول رده بندي قرار دارد.

با تمام اين اوصاف بايرن تنها سه امتياز از وردربره‌من و شالكه در صدر جدول، فاصله دارد و با سه پيروزي در سه مسابقه جام قهرمانان باشگاههاي اروپا دست كم از صعود به مرحله يك هشتم نهايي مطمئن است.

با تمام اين اوصاف قبول باخت برابر كايزرسلاترن روزگار را بر "فليكس ماگات" سرمربي بايرن، سخت خواهد كرد.

بايرن در دو سال گذشته قهرماني در ليگ و جام حذفي را با مربيگري ماگات بدست آورده اما ابراز نگراني در مورد تداوم ناهماهنگي در اين تيم به‌تدريج از زبان او شنيده مي‌شود.

ماگات در برمن به خبرنگاران گفت: ديدار با وردر بره‌من را واقعا بد شروع كرديم و به اندازه كافي تلاش نكرديم.

كايزرسلاترن پيش از ديدار چهارشنبه شب در ورزشگاه آليانز، يكشنبه همين هفته مقابل مونيخ ‪ ۱۸۶۰‬در همين ورزشگاه به برتري ‪ ۱‬بر صفر دست يافته و با فضاي آن كاملا آشناست.

اين تيم در فصل گذشته به ليگ دسته دو سقوط كرد و اكنون بعد از هشت مسابقه و ‪ ۱۶‬امتياز، در موقعيت خوبي براي بازگشت به دسته يك به نظر مي رسد.

بايرن در اين ديدار مدافع وسط برزيلي خود "لوسيو" را در اختيار ندارد. وي در روز شنبه آسيب ديد و سه هفته غايب است. اوليوركان نيز روز يكشنبه تمرين نكرد اما به گفته ماگات، براي مسابقه آماده خواهدشد.

شالكه به عنوان رقيب جدي بايرن، روز سه شنبه با كلن ديدار مي‌كند كه مثل كايزرسلاترن در فصل گذشته به ليگ دسته دو سقوط كرده.

اشتوتگارت برابر بابلسبرگ كار راحتي در پيش دارد.

تمام ‪ ۱۶‬ديدار جام حذفي در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه برگزار مي شود.

/ 0 نظر / 14 بازدید