۱۵ - کلوزه هارگرويز

هارگريوز: اختياري براي انتقالم به منچستر ندارم .

اوون هارگريوز اميدوار است با فرا رسيدن سال جديد ميلادي، با رضايت مسئولين بايرن مونيخ از اين تيم جدا شده و به منچستريونايتد ملحق شود.
يونايتدها براي خريد هارگريوز مبلغ 25 ميليون يورو را پيشنهاد داده اند و سرالكس فرگوسن علاقه زيادي به خريد هافبك انگليسي دارد.
وي در اين زمينه تصريح كرد: براي اين انتقال هيچ تصميم قطعي نمي‌توانم بگيرم چراكه بايد مسئولين باشگاه با هم به توافق برسند.
وي افزود: در فوتبال حرفه اي امكان رخ دادن هر اتفاقي وجود دارد و با فرا رسيدن سال جديد ميلادي همه چيز در زمينه انتقالم به اولدترافورد مشخص خواهد شد.
هافبك انگليسي تاكيد كرد: بازيكن بايرن هستم و اميدوارم بتوانم در ديدارهاي بعدي براي تيم خود بازي هاي خوبي را انجام دهم.
هارگريوز تا پايان سال 2010 با بايرن مونيخ قرارداد دارد و در صورت رضايت، مسئولين آلماني مي توانند از سال آينده براي منچستر بازي كند.

در ضمن بيوگرافی کامل اين بازيکن تاهفته آينده بر روی سايت قرار می گيرد.

 

 

تيم‌هاي صدرنشين و قعرنشين رقابت‌هاي فوتبال قهرماني دسته‌اول باشگاه‌هاي آلمان (بوندسليگا) به مصاف هم مي‌روند.

تيم اشتوتگارت براي تداوم صدرنشيني خود و ماينز براي فرار از قعر جدول رده بندي نياز به هر سه امتياز اين ديدار دارند.

مسابقات اين هفته فردا با انجام شش بازي ادامه خواهد يافت. در نخستين بازي اين تاريخ بايرن‌مونيخ در ورزشگاه آليانس آره نا ميزبان مونشن گلادباخ است.
بايرن اكنون با 26 امتياز در رده چهارم است؛ اما گلادباخ با 13 امتياز در رده پانزدهم و درمحدوده سقوط به دسته‌اي پايين‌تر است.

کيکر پيش بينی کرد.مهدوی کیا در ترکیب اصلی هامبورگ به میدان می رود / هاشمیان و کریمی روی نیمکت می نشینند.

 توماس دال روی لبه تیغ راه می رود و هر آن امکان دارد جای خود را به مربی دیگری بدهد. نتایج بازیهای اخیر می تواند این روند را تسهیل بخشیده یا جلوی آن را بگیرد. حتی شاید بازی فردا برابر بوخوم آخرین روز مربیگری دال در هامبورگ باشد. به همین خاطر این مربی نامدار بدون کمترین ریسک با تمام قوا به خانه بوخوم می رود و از وجود بهترین های هامبورگ در ترکیب اصلی بهره خواهد برد. یکی از آنها مهدی مهدوی کیاست که کیکر پیش بینی می کند فردا جز نفرات اصلی سفید پوشان AOL آره نا خواهد بود.

براساس پیش بینی نشریه کیکر هاشمیان جایی در ترکیب اصلی هانوفر نخواهد داشت. البته بعید به نظر می رسد این بارگمانه زنی این نشریه آلمانی به تحقق برسد زیرا کمترپیش می آید که یک مربی از وجود بهترین بازیکن خود در بازیهای گذشته در ترکیب اصلی بهره نبرد.

پیش بینی می شود علی کریمی بازهم از روی نمیکت و یا حتی سکوهای ورزشگاه آلیانتس آره نا جدال هم تیمی هایش را به تماشا بنشیند.

برنامه هفته پانزدهم فوتبال باشگاه‌هاي آلمان به شرح زير است : (نام تيم‌هاي ميزبان نخست آمده است)
جمعه ‪۸۵/۰۹/۱۰‬
ماينز با اشتوتگار= بابك رفعتي
شنبه ‪۸۵/۰۹/۱۱‬
آرمينيا بيله‌فلد با بايرلوركوزن =كنوت كرشر
بايرن مونيخ با بروسيا مونشن گلادباخ =ماركوس مرك
بروسيا دورتموند با وولفسبورگ =پترگاگل من
انرژي كاتبوس با هانوفر =مانوئل گرافه
بوخوم با هامبورگ =ولفگانگ اشتارك
وردربرمن با هرتابرلين =هربرت فاندل

يكشنبه ‪۸۵/۰۹/۱۲‬
نورمبرگ با شالكه
آرمينيا آخن با اينتراخت فرانكفورت

جدول رده بندي :

‪ - ۱‬شالكه ‪ ۲۹‬امتياز
‪ - ۲‬وردربرمن ‪ ۲۷‬امتياز
‪ - ۳‬اشتوتگارت ‪ ۲۷‬امتياز
‪ - ۴‬بايرن مونيخ ‪ ۲۶‬امتياز
‪ - ۵‬هرتابرلين ‪ ۲۴‬امتياز
‪ - ۶‬آرمينيا بيله‌فلد ‪ ۲۰‬امتياز
تيم‌هاي بوخوم، هامبورگ و ماينز نيز به‌ترتيب با كسب ‪ ۱۱ ،۱۲‬و ‪ ۹‬امتياز در رده‌هاي شانزدهم تا هجدهم جدول رده بندي قرار دارند.

 

 

؛ميرو کلوزه؛ براي دهمين بار يك بازيكن از وردربرمن بهترين بازيكن ماه فوتبال آلمان شد.

 آقاي گل رقابت‌هاي جام جهاني و برنده جايزه بهترين گلزن مجله ورزشي كيكر و بهترين بازيكن سال آلمان، عنوان بهترين فوتباليست ماه نوامبر را از آن خود كرد. ميروسلاو كلوزه براي سومين بار پس از اكتبر 2005 و مه 2006 به اين عنوان دست يافت.

در سي و دو دوره برگزاري اين جشن، اين دهمين بار است كه يك بازيكن سبزپوش برمني صاحب اين عنوان مي‌شود. از ماه اوت سال 2003 اين مراسم برگزار مي‌شود.

كلوزه‌ي هشت گله در كنار روي ماكاي و ماريو گومس در مكان دوم بهترين گلزنان بوندسليگا قرار دارد. پانترليچ از هرتابرلين با نه گل بهترين گلزن بوندسليگا به شمار مي‌آيد.


/ 0 نظر / 17 بازدید