دو هوو-هفته ۳۲ - رنسينگ به جای کان

دعوای دو هوو بر سر پسر

مردی دو همسر داشت که هر دوی آن از ان مرد آبستن شدند و در یک شب فرزند خود را به دنیا آوردند که یکی پسر و دیگری دختر آوردند

فردای آن روز هر دو هوو بر سر اینکه کدام پسر به دنیا آوردند با هم دعوایشان شد و هر کدام ادعا میکردند که پسر از آن اوست چون منازعه بالا کشید حکم به مولا علی بردند که مولا فرمود شیر ان دو زن را وزن کنند هر کدام که سنگین تر بود پسر از آن اوست.

 

 

 

 

در آغاز هفته سی و دوم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های آلمان بوندس لیگا تیم فوتبال هانوفر با دو گل بر انرژی کوتبوس غلبه کرد.

شب گذشته در ورزشگاه AWD تیم فوتبال هانوفر پذیرای انرژی کوتبوس بود و توانست مهمان خود را 2 گل شکست دهد. در این بازی همچون هفته گذشته هاشمیان یکی از 11 مرد اصلی هانوفر بود و گرچه نقش مستقیم در به ثمر رسیدن گل های تیمش نداشت اما با نظر دیتر هکینگ 90 دقیقه در زمین حاضر بود. گل های هانوفر را در دیدار برابر انرژی کوتبوس وینیسیوس برگانتین در دقیقه 37 و آرنولد بروگینک در دقیقه 83 به ثمر رساندند.

برنامه هفته سي و دوم اين رقابت‌ها به شرح زير است : (نام تيم‌هاي ميزبان نخست آمده است) جمعه ‪۸۶/۰۲/۱۵‬
هانوفر۲  -    ۰انرژي كاتبوس
شنبه ‪۸۶/۰۲/۱۶‬
بروسيا مونشن گلادباخ با بايرن مونيخ
اينتراخت فرانكفورت با آرمينيا آخن
هامبورگ با بوخوم
شالكه با نورمبرگ
اشتوتگارت با ماينز
وولفسبورگ با بروسيا دورتموند
يكشنبه ‪۸۶/۰۲/۱۷‬
باير لوركوزن با آرمينيا بيله‌فلد
هرتابرلين با وردربرمن
جدول رده بندي
‪ - ۱‬شالكه ‪ ۶۲‬امتياز
‪ - ۲‬اشتوتگارت ‪ ۶۱‬امتياز
‪ - ۳‬وردربرمن ‪ ۶۰‬امتياز
‪ - ۴‬بايرن مونيخ ‪ ۵۳‬امتياز
‪ - ۵‬نورمبرگ ‪ ۴۵‬امتياز
‪ - ۶‬باير لوركوزن ‪ ۴۵‬امتياز
در انتهاي جدول رده بندي اين مسابقه‌ها، تيم‌هاي آرمينيا آخن، ماينز و بروسيا مونشن گلادباخ به ترتيب با ‪ ۳۱ ، ۳۳‬و ‪ ۲۵‬امتياز در رده‌هاي شانزدهم تا هجدهم قرار دارند.

 

 

 اوتمار هيتسفلد سرمربي بايرن مونيخ، كان را به مرخصي فرستاده است. ميشائيل رنسينگ در بازي هفته‌ي سي و دوم بوندسليگا درون دروازه‌ي بايرني‌ها قرار خواهد گرفت.

هيتسفلد در اين باره گفت:« جايگاه كان براي فصل آينده به خطر نخواهد افتاد. پس از ناكامي بايرن مونيخ در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا هيتسفلد اين تصميم را گرفته است. سرمربي بايرن در اين باره گفت:« كان در خانه مي‌ماند و ميشائيل رنسينگ بازي خواهد كرد.»

او درباره‌ي جايگان كان براي تركيب فصل آينده هم گفت:« نمي‌خواهم با اين كار بين اين دو دروازه‌بان رقابت به راه بياندازم. كان در فصل آينده هم سنگربان شماره يك بايرن خواهد بود. رنسينگ هم اين موضوع را به خوبي مي‌داند.»

سنگربان جوان و 22 ساله‌ي بايرني‌ها كه به تازگي در بازي رفت مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا برابر ميلان جانشين كان محروم شده بود، اميدوار است پس از كان سنگربان اصلي تيم مونيخي بشود. برند درهر چهل ساله دروازه‌بان ذخيره‌ي بازي شنبه خواهد بود.

 هيتسفلد در كنار اين جابجايي با نبود بسياري از بازيكنان خود روبرو است. ويلي سانيول، لوكاس پودولسكي، باستين شواين اشتايگر، والرين اسماعيل و اوون هارگريوز از جمله‌ي اين آسيب ديده‌ها هستند. مارك فان بومل و حسن صالح حميدزيچ هم با خطر پنج كارته شدن روبرو هستند. به گفته‌ي هيتسفلد اكنون فرصت مناسبي براي بازيكنان ذخيره بايرن است. آندرياس اتل، آندرياس گورليتس و كريستين لل فرصت بازي در تريكب اصلي مهياست.

سرمربي بايرن ادامه داد:« ما در مرحله دگرگوني قرار داريم. اعضا ذخيره ما مي‌توانند نشان دهند، چه چيزهايي براي عرضه دارند.»

 

 

/ 0 نظر / 18 بازدید