بايرن اينتر را شکست داد

 

پودلسکی

گل کلودیو پیزارو ( Download )

گل لوکاس پدولسکی( Download )

تیم فوتبال بایرن مونیخ شب گذشته موفق شد در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینتر به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کند.

بایرن مونیخ با دوگل پیزارو در دقیقه 81 و پودولسکی در وقت های اضافی درحالی میزبان خود تیم اینتر را شکست داد که اینتر ابراهیموویچ را در دقیقه 58 و گروسو را در دقیقه 85 به علت دریافت کارت قرمز از دست داد در این دیدارعلی کریمی فرصت حضور در میدان را کسب نکرد.

در دیگر بازی این گروه دیدار تیم های اسپارتاک مسکو با اسپورتینگ لیسبون پرتغال با تساوی یک - یک به پایان رسید.

تیم

hbgr17 بازی خورده زده امتیاز بایرن 2 0 6 6اسپورتینگ 2 1 2 4اسپارتاک 2 -4 1 1اینتر 2 -3 0 0

تيم وردبرمن، ديگر باشگاه آلمانى شركت كننده در ليگ قهرمانان باشگاههاى اروپا شب گذشته ميزبان تيم پرآوازه اف.ث بارسلونا بود و توانست يك امتياز را حفظ كند.

برمن كه در نخستين ديدار خود در اين رقابتها بازى ضعيفى در مقابل چلسى لندن ارائه كرده و ۲ بر صفر مغلوب حريف انگليسى خود شده بود، شب گذشته توانست قابلتيهاى واقعى خود را به نمايش بگذارد و اگر چه در خاك خود در حضور ۳۷ هزار تماشاگر، به تساوى ۱ بر ۱ در مقابل بارسلونا دست يافت، اما از لحاظ كيفيت بازى، گامى بس بزرگ به جلو برداشت.

بازيكنان برمن ۳ امتياز را در كمال بدشانسى از دست دادند، چرا كه تا دقيقه ۸۹ بازى، يك بر صفر از رقيب اسپانيايى خود جلو بودند، اما لحظاتى پيش از پايان بازى، مسى، مهاجم جوان آرژانتينى بارسلونا آرزوهاى وردر برمن را نقش بر آب كرد و گل تساوى را به ثمر رساند.

گل برمن نيز در پى اشتباه پيول مدافع بارسلونا شكل گرفت كه توپ را در دقيقه ۵۶ وارد دروازه تيم خودى كرد. در ديدار ديشب، به ويژه خط دفاع برمن از انسجام برخوردار بود و خوب عمل كرد. در مقابل خط حمله اين تيم نتوانست آنطور كه بايد و شايد، دروازه بارسلونا را به خطر اندازد.

بازيكنان و مربى برمن از بازى تيم راضى بودند، اما از نتيجه تساوى ۱ بر ۱ ابراز تاسف كردند و خود را تيم برتر ميدان و شايسته پيروزى می‌دانستند.

روزنامه‌هاى اسپانيا نيز در گزارشهاى امروز خود از خوش شانسى بارسلونا سخن گفتند. روزنامه ال پريوديكو نوشت: يك سال پيش، بارسلونا با بخت فراوان در برمن پيروز شده بود و شب گذشته به اقبال نياز داشت تا دست كم يك امتياز به خانه خود ببرد. و روزنامه ال پاييس نيز خاطرنشان ساخت كه جنگجويى دكو و قاطعيت مسى، تيم ضعيف بارسلونا را از چشيدن تجربه‌اى تلخ نجات داد.

نتایج کامل رقابت ها به این شرح است:

گروه A:

لفسکی صوفیه یک - چلسی 3
گل ها: اوگنیانف(89) برای لفسکی و دروگبا (39 ، 52 و 68)برای چلسی
وردربرمن یک - بارسلونا یک
گل ها: پویول(گل به خودی- 56) برای وردربرمن و مسی(89) برای بارسلونا

گروه B:
اسپارتاک مسکو یک - اسپورتینگ لیسبون یک
گل ها: بویارینتسف(4) برای اسپارتاک و نانی (59) برای اسپورتینگ
اینتر میلان صفر - بایرن مونیخ 2
گل ها: پیزارو(81) و پودولسکی(90)

گروه C:
بوردو صفر- آیندهوون یک
گل: ییرینن(65)
لیورپول 3 - گالاتاسرای 2
گل ها: کراچ(9 و 52) و گارسیا(14) برای لیورپول و کاران(59 و 65) برای گالاتاسرای

گروه D:
شاختاردونتسک 2- المپیاکوس2
گل ها: ماتوزالم(34) و ماریکا(70) برای شاختار و کنستانتیانو(24) و کاستیلو(68) برای المپیاکوس
والنسیا 2 - رم یک
گل ها: آنگولو(12) و ویا(29) برای وانسیا و توتی(پنالتی-19) برای رم

/ 0 نظر / 74 بازدید