شباهت علی (ع)به پيامبران-اشتئتوتگارت

شباهتهای مولا علی (ع) به انبیاء

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

نرمی رفتار او به نرمی رفتار حضرت لوط (ع) 

 

  اخلاق او به اخلاق حضرت یحیی(ع)

 

 زهد او به زهد حضرت ایوب (ع)

 

 سخاوت او به سخاوت حضرت ابراهیم (ع)

 

 زیبای او به زیبائی حضرت سلیمان بن داود(ع)

 

قوت او به قوت حضرت داود (ع)

 

 

 

سران باشگاه اشتوتگارت آلمان تمام عزم خود را جزم كرده‌اند، تا اين تيم به مقام قهرمانی در بوندسليگا و جام حذفي آلمان برسد.

 سران اين باشگاه كه تيم‌شان به ديدار پاياني جام حذفي آلمان راه يافته است و در رقابت‌هاي بوندس‌ليگا هم تنها با يك امتياز فاصله نسبت به صدرنشين رقابت‌ها در مكان دوم جاي دارد، با تعيين پاداش مالي سعي در بالا بردن انگيزه بازيكنان اين تيم دارند.

فرناندو ميرا، كاپيتان پرتغالي اشتوتگارت به تازگي با هورست هلدت مدير ورزشي باشگاه و اروين اشتاودت بر سر ميزان پاداش قهرماني در دو رقابت پيش رو گفت‌وگو داشته است.

بر اساس نوشته‌ي روزنامه‌ي Stuttgarter Zeitung در صورت رسيدن اين باشگاه به هر دو عنوان قهرماني، هر بازيكن پاداش ويژه‌اي معادل يكصد و پنجاه هزار يورو دريافت خواهد كرد.

خبر ديگر از اشتوتگارت آن است كه «ايلدراي باشتورك» بازيكن تركيه‌اي هرتابرلين در چند روز آينده با اشتوتگارت قرارداد امضا خواهد كرد. قرارداد اين بازيكن تا پايان ژوئن 2011 خواهد بود.

هلدت، مدير باشگاه در اين باره گفت:« ما به باشتورك پيشنهاد قابل توجهي ارايه كرديم؛ البته هم او هم ما جايگزين‌هايي هم داريم.»

هايكو گربر، بازيكن سي‌وچهار ساله اين باشگاه هم پس از هشت سال اين باشگاه را ترك مي‌كند. اين بازيكن خط دفاعي كه قراردادش با اشتوتگارت در پايان فصل جاري بوندس‌ليگا به پايان مي‌رسد، با قراردادي 2 ساله راهي «اينگو اشتادت» از تيم‌هاي ليگ منطقه‌اي آلمان خواهد شد.

ماريوگومس، مهاجم اسپانيايي الاصل اشتوتگارت هم پس از 2 ماه غيبت به دليل آسيب ديدگي زانو، شنبه آينده در بازي برابر بوخوم در زمين خواهد رفت.

به گفته‌ي آرمين فه، سرمربي اشتوتگارت چنانچه اتفاق خاصي رخ ندهد، گومس يكي از اعضاي هجحده نفره باشگاه براي اين بازي خواهد بود.

 

 

 

/ 0 نظر / 19 بازدید