گلزنی وحيد

2w4xt80.jpg

در مرحله دوم مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاههاي آلمان سه شنبه شب هشت بازي برگزار شد که در يکي از اين ديدارها هانوفر با تک گل وحيد هاشميان بر ميزبان خود بورسيا دورتموند غلبه کرد.
سه شنبه شب در آغاز مرحله دوم مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاههاي آلمان تيمهاي مطرحي چون بورسيا دورتموند وشالکه 04 با شکست برابر حريفان خود از گردونه مسابقات حذف شدند.
در حساس ترين بازي اين مرحله بورسيا دورتموند در ورزشگاه وست فالن ميزبان هانوفر بود و در حاليکه از دقيقه 49 به دنبال اخراج رومان رايدنفلر ده نفره به بازي ادامه مي داد با يک گل از مهمان خود شکست خورد.
چهره برتر هانوفر وحيد هاشميان بود که بازهم در ورزشگاه وست فالن درخشان ظاهر شد و تک گل پيروزي بخش تيمش را در دقيقه 86 وارد دروازه زرد پوشان دورتموند کرد.
تقابل کلن و شالکه 04 از ديگر بازيهاي جالب توجه مرحله دوم جام حذفي آلمان بود. ديداري که درخاتمه با پيروزي چهار بر دو کلني ها به اتمام رسيد تا آبي پوشان گلزن کرشن از راهيابي به جمع 16 تيم برتر جام حذفي بازمانند.
ساير نتايج ديدارهاي مرحله دوم جام حذفي باشگاههاي آلمان به شرح زير است:
بابلزبرگ 2 - اشتوتگارت4
بوخوم 3 - کارلسروهه 2
دورتموند 0 - هانوفر ?
پيرمانس 0 - اونتر هاخينگ 3
سابروکن 0 - گروترفورت 2
لوبک 0 - بارگوسن 0 ( در ضربات پنالتي بارگوسن به پيروزي رسيد)
ولفسبورگ يک - فرايبورگ 0
کلن 4 - شالکه 2
امشب در ادامه اين ديدارها تيم فوتبال بايرن مونيخ امشب به مصاف تيم کايزرسلاترن مي رود. علي کريمي هافبک تيم ملي فوتبال کشورمان در ليست اين بازي قرار دارد اما مشخص نيست از ابتدا به ميدان برود يا نيمکت نشين باشد.
/ 0 نظر / 17 بازدید