کريکی رفتنی

علی کريمی همانند  وحيد هاشميان  در مونيخ دوام نياورده است و به نظر رفتنی است!

نشريه ورزشي اشپورت‌بيلد نوشت: چنين به نظر مي‌رسد كه باشگاه اف.ث. بايرن مونيخ قرارداد علي كريمي ملي پوش ايراني اين باشگاه را تمديد نخواهد كرد.

اين نشريه آلماني روز چهارشنبه افزود: قرارداد كريمي با بايرن مونيخ فصل جاري پايان خواهد يافت.

كيكر از كريمي به عنوان يك نيمكت‌نشين بايرن مونيخ نام برد و نوشت: مشكل اين بازيكن ايراني اين است كه قصد ندارد زبان آلماني را فرا بگيرد.

اين نشريه به نقل از "فليكس ماگات" مربي بايرن مونيخ افزود: ما به كريمي اعلام كرده‌ايم كه فراگيري زبان آلماني شرط موفقيت در اين تيم است.

كيكر به نقل از ماگات نوشت: اگر بازيني هيچ چيز نفهمد، چگونه مي‌خواهد خود را با شرايط موجود در بايرن مونيخ تطبيق دهد.

اين نشريه افزود: اين درحالي است كه كريمي هم اينك اين هشدارها را جدي گرفته و در مدرسه زبان آموزي هم ثبت نام كرده و يك معلم زبان نيز قرار است هفته‌اي دوبار در منزل به او آموزش بدهد اما به نظر مي‌رسد ديگر براي اين اقدامات دير شده باشد.

تيم بايرن مونيخ در فصل جاري بوندسليگا در مجموع هشت بازي انجام داده و فعلا با ‪ ۱۳‬امتياز در مقام چهارم اين مسابقات قرار دارد.

چهار پيروزي، سه شكست و يك مساوي با ‪ ۱۲‬گل‌زده و ‪ ۱۰‬گل خورده نتيجه عملكرد بايرن مونيخ تا هفته نهم مسابقات بوندسليگا بوده است.

كريمي در مجموع هشت بازي بايرن مونيخ در فصل جاري تنها در سه بازي آنهم به مدت چند دقيقه بازي كرده و در بين بازيكنان تيم اين باشگاه معروف آلماني با نمره پنج، كمترين امتياز را بدست آورده است.

در اين حال به نظر مي‌رسد كه سرنوشت كريمي در بايرن مونيخ به ميزان زيادي به ادامه فعاليت "فيلكس ماگات" مربي اين تيم بستگي دارد زيرا در حقيقت ورود كريمي به بايرن نتيجه تلاشهاي ماگات بود.

اين درحالي است كه در همان زمان نيز "اولي هونس" مدير تيم بايرن مونيخ موافق حضور كريمي در تيم نبود هر چند كه بايرن مونيخ توانست بواسطه حضور اين بازيكن ايراني خود، سال گذشته مسابقه پردرآمدي را در فصل استراحت مسابقات بوندسليگا از برگزاري مسابقه با تيم پرسپوليس در ايران بدست بياورد.

از همين‌رو به نظر مي‌رسد كه چنانچه نتايج بازي‌هاي اخير بايرن مونيخ با وضع فعلي همچنان ادامه داشته باشد، احتمال تمديد نشدن قرارداد مربي‌گري ماگات منتفي نيست و از همين رو موقعيت كريمي هم در اين تيم بيش از بيش متزلزل خواهد شد.

پيش از اين برخي از رسانه‌ها از احتمال انتقال كريمي به تيم سالزبورگ اطريش خبر داده بودند اما تاكنون هيچگونه گزارشي مبني بر به نتيجه رسيدن مذاكرات لوتار ماتيوس يكي از مربيان اين تيم با باشگاه بايرن مونيخ در اين زمينه منتشر نشده است و به نظر مي‌رسد كه اين انتقال هم منتفي شده باشد.

/ 0 نظر / 17 بازدید