۱۶ -شلاردوف

مديران باشگاه بايرن مونيخ آلمان درصدد هستند پس از آزاد كردن "خوليو دوسانتوس" هافبك اين تيم، مذاكره براي به عضويت گرفتن "يان شلادراف" بازيكن جديد تيم ملي اين كشور را آغاز كنند.

"اولي هوينس" مدير باشگاه بايرن روز پنجشنبه تاييد كرد كه به باشگاه آلمانيا آخن اطلاع داده اند قبل از تعطيلات زمستاني در آلمان با شلادراف مذاكره خواهند كرد.

در همين حال باشگاه آخن اعلام كرد شلادراف قصد ندارد تا پيش از پايان قراردادش در خاتمه فصل جاري، اين تيم را ترك كند.

اين مهاجم اخيرا مورد توجه باشگاههاي متعددي قرار گرفته و نخستين بازي هايش را براي تيم ملي آلمان انجام داده است.

باشگاه بايرن همچنين آمادگي خود را براي فروش "دوسانتوس" اعلام كرده است. وولفسبورگ براي جذب اين هافبك پاراگوئه‌اي ابراز تمايل كرده.

دوسانتوس تا سال ‪ ۲۰۰۹‬با بايرن قرارداد دارد و براي جانشيني "ميشائيل بالاك" به آليانز آره‌نا آورده شد اما نتوانست موفقيتي بدست آورد.

 

سه تیم بایرن مونیخ، هامبورگ و هانوفر فردا در چارچوب هفته شانزدهم رقابت های بوندس لیگا میزبان حریفان خود هستند.

تیم فوتبال بایرن مونیخ که با 27 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی بوندس لیگا قرار دارد میزبان انرگی کوتبوس است. علی کریمی همچون هفته های گذشته در ترکیب اصلی بایرن برای این دیدار حضور ندارد.

در دیگر دیدار هفته شانزدهم  تیم فوتبال هامبورگ که روز چهارشنبه موفق شد نخستین پیروزی خود در لیگ قهرمانان را مقابل زسکا به دست آورد میزبان تیم نورنبرگ است.هامبورگ با 11 امتیاز در رده هفدهم جدول رده بندی قرار دارد و پیروزی در این دیدار می تواند تا حدود بسیارزیادی وضعیت این تیم را بهبود بخشد. مهدی مهدوی کیا که در بازی با زسکا 90 دقیقه در ترکیب هامبورگ حضور داشت در این دیدار نیز از سوی توماس دال به بازی گرفته خواهد شد.

هانوفر هم که با پیروزی های اخیر خود موفق شده تا رده دوازدهم جدول رده بندی بوندس لیگا صعود کند میزبان آرمنیا بیله فلد است. وحید هاشمیان دچار مصدومیت است و به احتمال فراوان نمی تواند تیمش را در این دیدار همراهی کند.

/ 0 نظر / 19 بازدید