هفته نهم

هفته نهم رقابت های فوتبال بوندس لیگا امروز و فردا با برگزاری هفت دیدار پیگیری خواهد شد که در حساس ترین بازی تیم های هامبورگ و هانوفر با حضور بازیکنان ایرانی به مصاف هم خواهند رفت.

تیم فوتبال هامبورگ که در دیدار هفته گذشته مقابل بایرلورکوزن نخستین پیروزی فصل خود را کسب کرد فردا میزبان تیم هانوفر است. این دیدار به لحاظ تقابل مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان بازیکنان ایرانی دو تیم جذابیت های بسیاری دارد. مهدوی کیا سه جلسه محرومیت خود را پشت سر گذاشته و هاشمیان هم دوران مطلوبی را پشت سر می گذارد و گل های مهمی را طی هفته های اخیر برای تیمش به ثمر رسانده است.هامبورگ در حال حاضر با کسب هشت امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد و هانوفر با شش امتیاز هفدهم است.

اين ديدار در حالي در ورزشگاه اختصاصي تيم هامبورگ برگزار خواهد شد كه تيم هامبورگ در مكان سيزدهم و هانوفر در مكان هفدهم جاي گرفته‌اند.

در ضمن طی نظرسنجی که در سایت اینترنتی هامبورگ از هواداران این تیم به عمل آمده 1/92 درصد از هواداران این تیم به پیروزی تیمشان مقابل هانوفر در هفته نهم رقابت های بوندس لیگا اطمینان دارند.1/4 درصد از هواداران این تیم نتیجه تساوی را برای این دیدار پیش بینی کرده اند و 8/3 درصد بر این باورند که هامبورگ در این دیدار از میهمان خود شکست می خورد.

به نوشته كيكر در حالي كه مهدي مهدوي‌كيا و وحيد هاشميان در تركيب ثابت تيم‌هايشان حضور دارند، علي كريمي همچون هفته‌هاي گذشته از روي نيمكت بازي هم تيمي‌هايش را دنبال خواهد كرد.

برنامه هفته نهم اين مسابقه‌ها به شرح زير است :

(نام تيم‌هاي ميزبان نخست آمده است)
جمعه ‪۸۵/۰۸/۰۵‬
ماينز با وردربرمن
شنبه ‪۸۵/۰۸/۰۶‬
نورمبرگ با بروسيا دورتموند
بايرن مونيخ با اينتراخت فرانكفورت
بروسيا مونشن گلادباخ با باير لوركوزن
انرژي كوتبوس با هرتابرلين
هامبورگ با هانوفر
بوخوم با وولفسبورگ
يكشنبه ‪۸۵/۰۸/۰۷‬
آرمينيا بيله‌فلد با آرمينيا آخن
اشتوتگارت با شالكه
جدول رده بندي
‪ - ۱‬وردربرمن ‪ ۱۶‬امتياز
‪ - ۲‬شالكه ‪ ۱۶‬امتياز
‪ - ۳‬هرتابرلين ‪ ۱۳‬امتياز
‪ - ۴‬بايرن مونيخ ‪ ۱۳‬امتياز
‪ - ۵‬نورمبرگ ‪ ۱۲‬امتياز
‪ - ۶‬آرمينيا آخن ‪ ۱۲‬امتياز

/ 0 نظر / 20 بازدید