كوتاه از بايرن مونيخ

 *

گزارش خبرگزاري  د.پ.آ، مهمت شول، دايسلر، ميشائيل بالاك، روي ماكاي و پائولوگوئرو، بازيكناني بودند كه پيش از ترك ميلان و اعزام به سوي شهر ميلان، در بيمارستاني كه كريمي بستري است، حضور يافته و به عيادات از هافبك تكنيكي و ارزشمند كشورمان پرداختند.
اين گزارش حاكيست، اولي هوينس، مدير تيم بايرن نيز قبل از پرواز به سوي ميلان در بيمارستان حاضر شد و ضمن صحبت با كريمي و مدير برنامه ‌هايش به بازيكن خوب ولي مصدوم شده ايراني روحيه داد.

**

سانتاكروز چند روزي است كه دوره نقاهت پارگي رباط صليبي را پشت سر گذاشته و هم اكنون در مونيخ دست به انجام تمرينات سبك و فيزيوتراپي مي‌زند.
اين گزارش مي‌افزايد: علاوه بر اين دو مهره غير قابل انكار و اساسي بايرن در بازي فردا شب، كادر فني اين تيم به احتمال فراوان نمي‌تواند از بيزانت ليزارازو و پائولوگوئرو استفاده كنند، زيرا اين دو نيز با مشكل آسيب ديدگي مواجه شده‌اند.
براساس اين گزارش گوئرو علاوه بر آسيب ديدگي هنوز از بند سرماخوردگي شديد رهايي نيافته است. ليزارازو نيز هنوز با مشكل مصدوميت و معضل عضلاني روبرو است.

***

زي روبرتو نيز پس از غيبتي كوتاه مدت به خاطر مسايل خانوادگي دوباره بر تركيب اصلي بازگشته است. او تولد سومين فرزندش را جشن گرفته است.

اوليوركان دروازه‌بان بايرن درباره اين بازي به كيكر گفت:« ما در ايتاليا بايد نتيجه بازي رفت را جبران كنيم. بايد به درستي براي حفظ حيثيت‌مان مبارزه كنيم. اين‌ها مسايل روشني هستند. اين بازي پرهيجاني است و احتمال تساوي دو بر دو يا سه بر سه برابر ميلان بسيار ضعيف است. بايد تهاجمي و قدرتمند ظاهر شويم. در اين صورت پيروزي ممكن است. تيم ما در ميلان براي مرگ يا زندگي مبارزه مي‌كند.»

****
سرمربي تيم فوتبال بايرن مونيخ آلمان گفت: "ميشاييل بالاك" به احتمال بسيار از اين تيم جدا خواهدشد و باشگاه بايد در پي جانشيني براي وي باشد.

به‌گزارش خبرگزاري رويترز از برلين، "فليكس ماگات" اظهار داشت: با ترك ميشاييل، فردي را از دست مي‌دهيم كه قابليت قبول مسووليت را دارد.

وي افزود: بايد به دنبال بازيكني با اين توانايي باشيم.

  
نویسنده : حميد ; ساعت ٤:٠٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٦ اسفند ،۱۳۸٤