هامبورگ ۲****بايرن۱

نخستين شكست خانگي بايرن در ورزشگاه آليانس رقم خورد تا هامبورگ هر شش امتياز ممكن از بازي‌ برابر مونيخ در بوندس‌ليگا را از آن خود كرده باشد.

 بايرن مونيخ در اين فصل تنها دو شكست را در رقابت‌هاي اين فصل پذيرفته‌ و هر دوي اين باخت‌ها از سوي تيم هامبورگ به آنها تحميل شده است.

در ديدار بايرن و هامبورگ ، دو تيم در دقايق پاياني بازي يك بر يك مساوي بودند و به گفته كان، دفاع غلط باعث شد كه بايرن با دريافت گل ديگري در دقيقه ‪ ، ۸۹‬بازي را وآگذار كند.

سخنان اليور كان

 دروازه‌بان تيم فوتبال باشگاه بايرن‌مونيخ آلمان، شكست روز شنبه اين تيم برابر هامبورگ را ناشي از دفاع آماتور تيمش دانست و هم‌تيمي‌هاي خود را براي بازي جدي در ديدار روز چهارشنبه براي تيم آث ميلان ايتاليا فراخواند.

كان با غضب گفت: تاكنون نديده‌ايم كه يك تيم بسيار باتجربه چون بايرن، گلي مانند ديدار با هامبورگ را به حريف واگذار كند. اين مساله واقعا براي من باوركردني نيست.

دروازه‌بان بايرن مونيخ گفت: مساوي براي ما خوب بود اما ما دنبال امتياز بيشتر بوديم. يك تيم بايد درك كند كه براي كسب مقام اولي در بوندسليگا بازي مي‌كند نه رقابت‌هاي محلي.

كان گفت: يقينا شكست مقابل هامبورگ ، به تيم ما روحيه تهاجمي خواهد داد و در ديدار مقابل آث ميلان نمايشي عالي ارائه خواهيم كرد.

سخنان ماگات

 ماگات در كنفرانس مطبوعاتي پس از بازي با هامبورگ گفت: تيم من در نيمه اول بازي منطقي و توام با تفكر انجام داد اما در نيمه دوم وضعيتش بهتر شد.
وي افزود: در نيمه اول به علت دست كم گرفتن حريف، اجازه داده شد تا اين تيم گل اول بازي را بزند اما در نيمه دوم ما فشاري زيادي را بر حريف وارد كرديم و توانستيم بازي خوبي را به نمايش بگذاريم.
ماگات اضافه كرد: ولي پس از اينكه گل مساوي را زديم، گويي كار را تمام شده دانستيم، غافل از اينكه هامبورگ حتي در دقيقه پاياني هم تيم خطرناكي است.
سرمربي تيم فوتبال بايرن مونيخ در نهايت تصريح كرد كه تيمش با تمركز بهتري در بازي برگشت با آ.ث ميلان ايتاليا در ليگ قهرمانان
حاضر خواهد شد.

سخنان اسماعيل


والرين اسماعيل مدافع بايرن هم ميدان را سبب اين نتيجه دانست و گفتدر چنين زميني نتوانستيم نظم خود را به دست بياوريم. امروز فوتبال خودمان را بازي نكرديم. در گل دوم سه نفر در كنار توپ بوديم و هيچ كدام نديديم كه بازيكن حريف كجاست. اكنون بايد اين بازي را فراموش كنيم و به آينده توجه داشته باشيم.»

مصدوميت كريمی و تمديد قردادش

 دکتر هانس -ویلهلم مولر ولفارت گفت : علی کریمی به علت مصدوميت شديد از ناحيه پاي راست  شش تا هفت هفته نمی تواند  تیم فوتبال بایرن را همراهی کند.

وی نيز افزود:پاي راست كريمي بيش از يك هفته در گچ خواهد بود

با این حساب علی کریمی بازی برگشت مقابل آث میلان در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا که چهارشنبه برگزار می شود را از دست داد.

علی کریمی بازیکن ایرانی تیم بایرن مونیخ آلمان قرارداد خود را تا ژوئن سال 2007 تمدید کرد.کریمی 27 ساله تابستان گذشته از تیم الاهلی امارات به بایرن مونیخ پیوست وتاکنون 25 مسابقه برای این باشگاه آلمانی انجام داده است.

  
نویسنده : حميد ; ساعت ٤:۳۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٥ اسفند ،۱۳۸٤