دعوای کلينزمن و ورنز

اتحاد داشته باشيد!!؟                                      

  به گزارش  خبرگزاري ورزش آلمان، يورگن كلينزمن در تمرين تيمش و پيش از ترك فرانكفورت به سوي فلورانس، محل انجام بازي دوستانه چهارشنبه با ايتاليا خطاب به بازيكنان اظهار داشت: در شرايط حاضر كسب موفقيت تيم ملي بيشتر از هر چيز ديگري برايم اهميت دارد.
وي ادامه داد: خواهان موفقيت بي‌چون و چراي تيم در جام جهاين 2006 هستم و براي حفظ يكپارچگي و حفظ صلابت آن تا سر حد امكان تلاش مي‌كنم. توقع دارم بازيكنان تيم ملي نيز همين رفتار و احساس را در قبال تيم داشته باشند. بازيكنان به همين دليل نبايد به موفقيت فردي نظر داشته باشند؛ بلكه مي‌بايستي جمع را در نظر بگيرند.
وي در خصوص انتقادات ورنس متذكر شد: دوست ندارم در اين مورد خيلي حرف بزنم. فقط مي‌توانم بگويم كه رفتار غيرمودبانه و جنجالي داشته است.
 

 

دعوای ورنز  و کليزمن *پشتيبانی بالاک از کليزمن!!   

تيم ملي فوتبال آلمان قرار است در يك ديدار تداركاتي پيش از آغاز رقابت‌هاي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬روز چهارشنبه در شهر فلورانس در برابر تيم ملي ايتاليا بازي كند و كلينزمن از ورنز براي اين ديدار دعوت نكرده است.

كريستين ورنز كه در ‪ ۱۲‬سال حضور در تيم ملي آلمان ‪ ۶۶‬بار براي اين تيم بازي كرده است، برخي از تصميم‌هاي مديريتي كلينزمن را مورد سوال قرار داده بود.

كلينزمن رفتارهاي ورنز را گستاخانه و بي‌ادبانه توصيف كرده‌بود و ورنر در مقابل ، گفته است كه سرمربي تيم، انساني فريبكار و نادرست است.

بالاك كاپيتان تيم ملي فوتبال آلمان در اين‌باره اظهار داشت: من براي كريستين ورنز به عنوان يك انسان و يك بازيكن ارزش قائل هستم و دل شكستگي او را درك مي‌كنم اما واكنش او به سخنان مربي بسيار تند بود. يك مربي نمي‌تواند موارد شبيه اين را بپذيرد.

بالاك گفت: كلينزمن روز دوشنبه به بازيكنان تيم ملي گفت كه محروم كردن كريستين ورنز در جهت منافع بازيكنان جواني است روش‌ها و منش ما را مورد توجه قرار خواهند داد.

                                      

  
نویسنده : حميد ; ساعت ٥:٤٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٩ اسفند ،۱۳۸٤