باير مونيخ ۴----------------------------------------ماينس۲

گل ديرهنگام " كلوديو پيزارو " مهاجم پرويي ، نه تنها بايرن مونيخ را از خارج شدن از گردونه مسابقات جام حذفي آلمان نجات داد بلكه اين تيم را در مسير يك پيروزي و صعود به مرحله بعد قرار داد.

در حاليكه تيم " ماينس " حريف بايرن با گل " محمد زيدان " از روي نقطه پنالتي جلو افتاده بود و چنين به نظر مي‌رسيد كه بايرن بازنده اين ديدار باشد ، پيزارو در دقيقه ‪ ۸۱‬با يك ضربه سر ديدني، دروازه حريف را گشود و بازي را به وقت اضافي كشاند.

در وقت اضافي دو تيم بازي بهتري ارائه دادند و نخست بايرن با يك گل گويررو پيش افتاد ولي " رومان " بازيكن چك ماينس دوباره نتيجه بازي را دو بر دو مساوي كرد.

در حاليكه مي‌رفت تا ضربات پنالتي نتيجه اين ديدار را مشخص كند " پيزارو " دوباره به كمك بايرن آمد و با زدن گل دوم خود در دقيقه ‪۱۱۵‬ تيمش را پيروز كرد.

در اين ديدار ، علي كريمي ملي پوش ايراني به مدت ‪ ۶۰‬دقيقه در زمين بود و طي آن ضمن ارائه يك بازي خوب، حداقل يك موقعيت گل براي بايرن ايجاد كرد.

حرف های اليور کان پس از بازی

اوليور كان كاپيتان بايرن در خصوص اين بازي گفت: بازي بسيار سختي را پشت سر گذاشتيم. ماينتس براي صعود به آليانتس آمده بود و با تمام وجود بازي مي كرد. انها اگر خوش شانس بودند حالا بجاي ما راهي مرحله بعدي مي شدند. هرگز تصور نمي كردم آنها اين قدر بي پروا به مصاف بايرن بيايند.
برتري در بعضي از دقايق بازي اين قضيه را به اثبات رساند كه در جام حذفي هر تيمي شايستگي قهرماني را دارد. از اين پيروزي خوشحال هستيم و براي بوندسليگا آماده شده ايم.

 

حرف های ماگات پس از بازی


فليكس ماگات پس از اين ديدار به خبرنگاران گفت: شب سختي را پشت سر گذاشتيم. ماينتس مثل  بازي هاي بوندس ليگا برايمان دردسرساز شده بود و هرگز باور نمي كردم آنها در برابر ما اين قدر محكم و منضبط بازي كنند. ما حتي سايه حذف را پشت سر خود مي ديديم و خوش شانس بوديم كه در خانه به مصاف حريف سرسخت خود رفتيم.
تعطيلات و تمرينات سخت بدنسازي طي چند هفته اخير بازيكنانم را سنگين كرده بود و انتظار دارم ظرف يك هفته آينده تيم به شرايط ايده‌آل خود برسد.

  
نویسنده : حميد ; ساعت ٤:٠۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٥ بهمن ،۱۳۸٤