خبر کوتاه بايرن

"شواين اشتايگر" كه بعد از 3 ماه مصدوميت تازه از روز دوشنبه تمريناتش را به طور كامل شروع کرده بود بار ديگر آسيب‌ ديد و ناچار است استراحت كند.

از قرار معلوم بدشانسي‌هاي شواين اشتايگر، هافبك 22 ساله بايرن مونيخ تمامي ندارد.او كه اواخر فصل دچار تورم زانو و ماهيچه ران پا شد، بعد از 3 ماه استراحت، از دوشنبه دوباره در تمرينات گروهي تيم شركت كرد و مثل ديگر همبازيانش تمرينات را به طور كامل انجام مي‌داد، اما سه‌شنبه در اردوي تيم كه در دنائو شينگن برپاست او بار ديگر از همان ناحيه دچار مشكل و ناچار شد تمرين را رها كند.

پزشك بايرن هنوز مدت زمان استراحت مجدد وي را اعلام نكرده است.

"مارسل يانسن"، مدافع چپ تازه وارد مونيخي‌ها كه به علت مصدوميت مدتي را به استراحت گذراند از سه‌شنبه تمريناتش را با بايرن آغاز كرد.

مدافع ملي‌پوش بايرني‌ها كه به خاطر مشكل استخوان پايش تا به حال در تمرينات باواريايي‌ها غايب بود با بهبود شرايط جسماني‌اش از سه‌شنبه صبح تمريناتش را با هم تيمي‌هاي جديدش آغاز كرد.

اين دفاع چپ 21 ساله اعلام كرد مشكل خاصي ندارد و كاملا سرحال و آماده است.

يانسن بعد از تمرين گفتروز خوبي را پشت سر گذاشتم و احساس مي‌كنم با توجه به جو حاكم بر تيم فصلي پربار خواهم داشت از اينكه از مصدوميت رهايي يافته و به همراه ديگران كار مي‌كنم خوشحالم

"مسوولان بايرن مونيخ" اعلام كردند به همكاري‌شان با پل براينتر، ملي‌پوش اسبق ژرمن‌ها ادامه خواهند داد تا همچنان از تجربيات وي سود ببرند.

 اولي هوينس، مدير ورزشي بايرن مونيخ در حالي كه در دونائو شينگن، محل اردوي آماده‌سازي سرخپوشان حضور داشت از ادامه همكاري باشگاه متبوعش با پل براينتر ملي‌پوش قديمي آلمان‌ها خبر داد و گفتبه احتمال زياد او براي 2 سال ديگر نزد ما خواهد ماند البته حضور اين موضوع قطعي نشده اما براينتر تجربيات خوب و گرانبهايي دارد كه در مدت زماني كه با همكاري داشته باشگاه از آن استفاده‌هاي فراواني كرده است

  
نویسنده : حميد ; ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۱ تیر ،۱۳۸٦