كريمي

خبرگزاري فارس: بازيكن ايراني تيم فوتبال بايرن مونيخ گفت: شايعاتي كه اين روزها در خصوص انتقالم به تيم ديگري مطرح شده، ساخته رسانه‌هاي آلمان است و تا پايان مدت قراردادم در تيم مي‌مانم.

علي كريمي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: پيش از آغاز بوندس ليگا قرارداد يكساله‌اي با بايرن مونيخ امضا كردم و طبق آن هيچ كدام از دو طرف نمي‌توانند اين قرارداد را فسخ كنند. هم اكنون 6 ماه از اين قرارداد گذشته و نيمي از آن باقي مانده است.
وي ادامه داد: نه باشگاه بايرن مي‌تواند از شرايط قرارداد سرپيچي كند و نه من؛ به اين ترتيب تيم حق فروش يا انتقال مرا تا پايان مدت ندارد و من هم حق جدايي از اين باشگاه را ندارم.
كريمي با مقايسه شرايط خودش با مهدوي كيا، تصريح كرد: او در مقطعي به شدت از سوي باشگاه هامبورگ تحت فشار قرار گرفته بود، ولي در اين تيم ماند و آنقدر مبارزه كرد تا در تركيب ثابت قرار گرفت. حالا هم عده اي مي‌خواهند مرا در چنين شرايطي قرار دهند، اما از مفاد قرارداد اطلاعي ندارند.
كريمي خاطر نشان كرد: پس از پايان قراردادم با مسئولان بايرن مونيخ مذاكره خواهم كرد و در صورتي كه به نتيجه برسم، در اين تيم خواهم ماند، اما اين اتفاق زودتر از پايان قراردادم رخ خواهد داد.
وي افزود: در حال حاضر فقط به موفقيت در نيم فصل دوم همراه بايرن فكر مي‌كنم و قصد دارم با پيراهن اين تيم به افتخار قابل توجهي دست پيدا كنم.
كريمي با اظهار رضايت از شرايطي كه در بايرن دارد، تصريح كرد: با توجه به اينكه از كشور امارات با آب و هوايي گرم، به آلمان آمدم و توانستم در 90 درصد بازي هاي تيم به ميدان بروم، نشان دهنده اين است كه توانسته‌ام عملكرد موفقي در اين تيم داشته باشم؛ هر چند معتقدم بهتر از اين هم مي‌توانم باشم.
كريمي اظهار داشت: با توجه به تعطيلي بوندس ليگا به ايران آمده‌ام و قرار است 5 ژانويه (15 دي ماه) به آلمان برگردم. بايرن مونيخ هم از 16 دي ماه در امارات اردوي تداركاتي برگزار خواهد كرد. البته اگر مسئولان تيم موافقت كنند، به طور مستقيم از ايران به امارات خواهم رفت.

  
نویسنده : حميد ; ساعت ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ دی ،۱۳۸٤