بکن بائر مصدوم

لوسيو، بازيكن برزيلي خط دفاعي بايرن مونيخ پس از سه هفته دوري از تركيب بايرن بار ديگر به تركيب اين تيم بازمي‌گردد. او در شكست شهر برمن آسيب ديده بود.

اين بازيكن برزيلي درباره‌ي بازگشت خود گفت همه چيز دوباره خوب به نظر مي‌رسد. من مشكلي ندارم و فكر مي‌كنم مي‌توانم در ديدار عصر شنبه در تركيب قرار بگيرم

خبر ديگر براي بايرن آن است كه لوكاس پودولسكي، مهاجم جوان اين تيم هم از اين هفته در تمرين‌هاي بايرن حاضر خواهد شد. مهاجم فصل پيش كلن دو هفته به دليل آسيب ديدگي در تمرين‌هاي بايرن غايب بود. او به دليل همين آسيب ديدگي بازي چهارشنبه تيم ملي آلمان برابر قبرس در رقابت‌هاي مقدماتي يورو 2008 را از دست داد.

اوون هارگريوز، بازيكن انگليسي بايرن هم دوران نقاهت را به خوبي طي مي‌كند و مي‌تواند در هفته‌هاي آتي در تركيب اين تيم قرار بگيرد.

 

 

فرانتس بكن باوئر كه نزديك به يك دهه است بر مسند رياست بايرن مونيخ تكيه زده، جمعه براي آخرين كانديداي اين پست خواهد شد.
كمتر بازيكني را در سطح جهان مي‌توان يافت كه مانند بكن باوئر در سه جايگاه بازيكن، مربي و رياست باشگاه توانسته باشد اين همه مقام و افتخار به دست آورد.
قيصر جمعه بار ديگر و البته اين بار براي آخرين بار كانديداي پست رياست باشگاه باواريايي‌ها خواهد شد كه البته با توجه به سابقه درخشان او در فوتبال آلمان به خصوص در باشگاه بايرن احتمال احراز اين پست توسط خود او بسيار زياد است. يعني در واقع مي‌توان گفت اين آلماني 61 ساله كه همراه بايرن بارها قهرماني بوندس ليگا و حتي اروپا را تجربه كرده است، آخرين سال هاي رياستش را در اين باشگاه تجربه خواهد كرد.
در اين ميان اولي هوينس كه زماني بازيكن بايرن بوده و بعد هم به عنوان سرپرست تيم در باشگاه فعاليت مي‌كرد و در 5 سال اخير در پست مدير ورزشي زحمات بسياري براي باواريايي ها متحمل شده و علاقه بسياري دارد تا در آينده جانشين قيصر شود.
بكن باوئر كه در مصاحبه‌ با مجله كيكر اعلام كرد سال 2009 ديگر در انتخابات شركت نمي‌كند و اين آخرين دوره حضور اوست، درباره هوينس گفت:"اولي از تصميمش مرا مطلع كرده است و مي‌دانم كه در نظر دارد در آينده به جاي من رياست باشگاه را برعهده داشته باشد. به همين دليل به او گفته‌ام تو بايد زودتر از اين ها مرا در جريان مي ‌گذاشتي. شايد همين دفعه هم كانديدا نمي‌شدم، اما به هر حال اميدوارم او در آينده موفق باشد."

  
نویسنده : حميد ; ساعت ۱٢:٠٧ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٥ آبان ،۱۳۸٥