پروين

علي پروين به تمرينات پرسپوليس بازگشت. او در ميان انبوه طرفداران هميشگي خود اعلام كرد كه به خاطر مردم آمده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، عصر روز يكشنبه ورزشگاه كارگران يك روز متفاوت در تاريخ فوتبال باشگاه پيروزي را تجربه كرد. علي پروين كه پس از شكست سنگين 4 بر 2 برابر تيم جوان فجر سپاسي رسما اعلام كرده بود ديگر بر روي نيمكت پرسپوليس نمي‌نشيند، مجددا به كارگران بازگشت.

ورزشگاه كارگران كه معمولا در تمرينات پرسپوليس هواداراني را در خود مي‌بيند، اين بار شرايط ويژه‌تري داشت به گونه‌اي كه طرفداران هميشگي پروين او را در روي دست به زمين چمن رساندند.

در اين ميان برخي از طرفداران پرسپوليس مخالف اين نوع رفتار برخي ديگر از هواداران بودند، تا اين كه اين تفاوت ديدگاه در جريان تمرينات پرسپوليس؛ درگيري ميان موافقان و مخالفان را رقم زد.

چند تن از هواداران پرسپوليس به دليل پاره كردن عكس علي پروين مورد ضرب و شتم طرفداران سرمربي تيم پرسپوليس قرار گرفتند. به گونه‌اي كه اين ماجرا براي چند دقيقه‌اي تمرينات پرسپوليس را متوقف كرد.

طرفداران پروين كه از حضور مجدد او در تمرينات پرسپوليس سر از پا نمي‌شناختند در اين ميان به دنبال خبرنگاران منتقد علي پروين نيز بودند. عده‌اي از اين طرفداران با فرياد زدن نام برخي از روزنامه‌ها به دنبال خبرنگاران آن مي‌گشتند.

يكي از آنها با عصبانيت گفت:« اين‌ها بر عليه سلطان مطلب نوشته‌اند، اگر ببينمش...»

تهديدات صورت گرفته بسيار جدي بود. اشيايي نيز در دستان معترض كنندگان ديده مي‌شد. خدا به منتقدين پروين رحم كند!

  
نویسنده : حميد ; ساعت ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٢ دی ،۱۳۸٤